Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2023 року № 853 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад у 2023/2024 навчальному році» Інтернет-олімпіада з біології для учнів 9-11 класів у 2023/24 навчальному році проведиться на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Олімпіада складатиметься з двох етапів; у перший (відбірковий) етап входять два тури. Інформацію щодо першого етапу перенесено на цю сторінку.

Фінальний (ІІ) етап Інтернет-олімпіади з біології-2023

Другий етап Інтернет-олімпіади з біології-2023 було проведено 3 лютого 2024 року. На другий етап було запрошено 88 учнів, з них взяли участь 69.

Результати фінального етапу показані далі. Назви навчальних закладів наведені так, як їх вказали самі учасники та учасниці; виправлені лише очевидні помилки. Також виправлені очевидні помилки в іменах та прізвищах учнів та учениць. Відеозаписи роботи усіх переможців були перевірені представником журі; ознак порушень правил роботи не виявлено. На жаль, одна з учасниць не надала безперервного запису своєї роботи; це призвело до того, що вона не потрапила до числа переможців.

Кращі учасники з кожного класу отримають запрошення на участь у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології поза рейтингом. Це Надія Крупнікова, Маргарита Бабіч та Дмитро Герман.

9-й клас

10-й клас

11-й клас

Організаційні питання можна обговорити за допомогою листування електронною поштою:
— з членом оргкомітету Інтернет-олімпіади, деканом біологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Юрієм Гарійовичем Гамулею, y.gamulya_karazin.ua;
— з головою журі Інтернет-олімпіади, професором біологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Дмитром Андрійовичем Шабановим, shabanov_karazin.ua.
В наведених адресах пропущений символ @, і замість нього стоїть символ _ .